Ceník

Ceník 2023

Fotografování – Rodiny, Děti

Ateliér

10ks snímků…2500kč,  focení trvá přibližně 1/2 až 1 hodinu a záleží na tom jak se dohodneme a kolik budete chtít cca záběrů. Každý další záběr je za 180kč/ks.

Exteriér
10ks snímků…2500kč,  focení je přibližně na 1hodinu a opět záleží na tom jak se dohodneme a kolik budete chtít cca záběrů. Každý další záběr je za 180kč/ks.

(retuše odřenin, modřin, většího množství akné je možné za příplatek-300kč/h.)

V ceně  je zahrnuta galerie s fotkami, tisk 13x19cm, má práce od komunikace s vám, fotografování, hrubý výběr snímků, úpravy a retuše Vašich vybraných snímků na PC, až po objednání fotografií a předání Vám. Dalšími položkami je technika a spotřeby energií…

 

PORTRÉT, TĚHU – ateliér

10ks snímků v digitální podobě nahraných do soukromé galerie + tištěné fotografie ve formátu 13x19cm  2500kč

Pokud se vám bude líbit snímků více je možné si přikoupit další záběr za 180kč/ks.

V ceně  je zahrnuta má práce od komunikace s vámi, příprava atelieru, fotografování, hrubý výběr snímků, úpravy Vašich vybraných snímků na PC, retuše,  až po objednání fotografií a předání Vám. Dalšími položkami je technika a spotřeby energií.

 

TĚHU PORTRÉT, PÁROVÉ FOCENÍ, PORTRÉT – exteriér

10ks snímků v digitální podobě…2500kč

Pokud se vám bude líbit snímků více je možné si přikoupit další záběr za 180kč/ks.

V ceně  je zahrnut tisk 13x19cm, má práce od komunikace s vám, fotografování, hrubý výběr snímků, úpravy Vašich vybraných snímků na PC, retuše, soukromá galerie s fotkami v digitální podobě, až po objednání fotografií a předání Vám. Dalšími položkami je nutná technika.

 

NEWBORN_v ateliéru

focení miminek od 7– do 14 tého dne od narození.

10ks snímků v digitální podobě, možnost stažení dat, přes velmi pohodlnou galerii Dastax, včetně tištěných fotografií ve formátu 13x19cm, kartičku se jménem, datumem narození a dalšími údaji, koláž z mnou vybraných fotografií, vše zabaleno v dárkové krabičce. Cena 3600kč

Každý další snímek nad rámec balíčku 220kč.

Focení trvá cca 2 až 3 hodiny, ve vyhřáté místnosti, většinu času zabere péče o miminko a uspávání, kojení. Fotím u sebe v ateliéru v Dublovicích, který mám upravený pro potřeby miminek i Vás a Vašeho pohodlí. Pokud by jste rádi ještě nějaké bližší informace nebojte se mě kontaktovat, vše Vám ráda vysvětlím. K focení používám vlastní rekvizity a oblečky, nemusíte se o nic starat.

 

NEWBORN_Lifestyle
Opět se jedná o focení Vás a miminka od 7 dne po narození do 2měsíců.
Focení probíhá u vás doma v přirozeném prostředí s minimem aranžovaných póz a to formou reportáže, ale je možné i v atelieru, miminko fotíme ve vaší náruči s tatínkem, či sourozenci…
Snímky odevzdám dle vašeho výběru cca 10 ks v barvě, ale také možno i v černobílém zpracování nahrané v galerii Dastax včetně tištěných fotek ve formátu 13x19cm. Cena 3600kč.

Každý další snímek nad rámec balíčku 220kč

 

BATOLÁTKA_atelier, exterier

Jedná se o focení dětiček od půl roku do 18měsíců, opět je připraveno několik druhů rekvizit a oblečků různých velikostí. Fotí se v příjemně vyhřátém atelieru. Cena je 2500kč za 10ks snímků v digitální podobě, nahrané do galerie, kde je budete mít uloženy minimálně po dobu jednoho roku. Každá další fotografie nad rámec balíčku je 180kč.

 

Svatební focení

Ceník:

Každá svatba je jiná a budoucí novomanželé, mají různé nároky a představy o jejich svatebním Dni a proto jsem se rozhodla, že zruším balíčky a vytvořím cenu každému dle jeho představ a možností.

Svou prací bych chtěla vytvořit jakýsi Fotopříběh vašeho Svatebního dne. Zachytit nervozitu, která panuje před obřadem, slzy štěstí, smích při bujarém veselí a hlavně Vás a Vaši rodinu, při tomto důležitém okamžiku Vašeho života.

Abych mohla cenu sestavit, potřebuji znát Vaši představu o svatebním dni a nárocích na mě jako fotografa. A proto mě prosím kontaktujte telefonicky  728/049609 či emailem: verabambi@seznam.cz

Jen Vám mohu takto nastínit přibližný ceník a to od 5000 kč za nejkratší variantu  focení obřadu, pár skupinových snímků a novomanžele cca 1,5hod. Každá další hodina 1500kč.  +cestovné 10kč/km z místa bydliště a zpět.

Termín rezervuji až po zaplacení rezervačního poplatku na účet a to jest 1500kč. Rezervační poplatek je nevratný, pouze v závažných případech, je možné se domluvit na jiném termínu.